Kalendarze

Projektujemy i wykonujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie klientów – z nadrukiem oraz w wielu formatach. Dzięki temu zyskasz rozwiązanie, które nie tylko stanie się przydatnym elementem wyposażenia w Twoim biurze, ale również pomoże Ci w promocji firmy oraz budowaniu jej pozytywnego wizerunku.

Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty, które chcą postawić na nowoczesne kalendarze z logo firmy. Mogą one stać się istotnym elementem wyposażenia biura lub też służyć jako upominek dla klienta – dzięki temu staną się mobilną reklamą i pozwolą Tobie łatwiej osiągnąć cele biznesowe.

Co my robimy!

Projektujemy:
znaki firmowe (logotypy), ulotki, wizytówki, plakaty, prospekty, teczki ofertowe, reklamy prasowe, szyldy, tablice reklamowe itd.

Produkujemy:
Przygotowujemy do wszelkiego rodzaju druku zgodnie z wymogami:

druk mało i wielkoformatowy, zarówno nisko jak i wysoko nakładowy: wizytówki, ulotki, papiery firmowe, pocztówki, plakaty, banery, siatki mesh, folie różnego typu (samoprzylepne, samochodowe, okienne OWV i do podświetleń.

Inne nośniki reklamy: gadżety (długopisy, zapalniczki, smycze), upominki, identyfikatory oraz inne materiały promocyjne.

Nośniki reklamy zewnętrznej: szyldy, tablice reklamowe, bilboardy, banery, reklama na środkach transportu, kasetony świetlne, litery i formy 3D ze styroduru

Gadżety

Projektujemy i wykonujemy gadżety reklamowe

Zrobimy dla Ciebie niepowtarzalny gadżet reklamowy.
Dokładnie taki jaki potrzebujesz.

Kreujemy pomysły – Tworzymy relacje.

Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty.

Wybrane logotypy