Co robimy!

Projektujemy:
znaki firmowe (logotypy), ulotki, wizytówki, plakaty, prospekty, teczki ofertowe, reklamy prasowe, szyldy, tablice reklamowe itd.

Produkujemy:
Przygotowujemy do wszelkiego rodzaju druku zgodnie z wymogami:

druk mało i wielkoformatowy, zarówno nisko jak i wysoko nakładowy: wizytówki, ulotki, papiery firmowe, pocztówki, plakaty, banery, siatki mesh, folie różnego typu (samoprzylepne, samochodowe, okienne OWV i do podświetleń.

Inne nośniki reklamy: gadżety (długopisy, zapalniczki, smycze), upominki, identyfikatory oraz inne materiały promocyjne.

Nośniki reklamy zewnętrznej: szyldy, tablice reklamowe, bilboardy, banery, reklama na środkach transportu, kasetony świetlne, litery i formy 3D ze styroduru

PUBLIC RELATIONS

Analizujemy:
sytuację, oraz bezpośrednie otoczenie firm i przedsiębiorstw w celu odnalezienia, w którym miejscu się znajduje.

Pracujemy nad tym aby nasze działania przyniosły pozytywny wizerunek firmy wśród stale zmieniającego się otoczenia firmy, które nie jest wyreżyserowanym spektaklem lecz wciąż dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością.
PR naszym zdaniem to analiza, decyzja i działanie, które w zależności od sytuacji firmy może być skrajnie różne, ale zawsze na finiszu widnieje jeden cel….
Pozytywny wizerunek i zaistnienie w świadomości otoczenia danego klienta.

wybrane logotypy

logo10
starkebab
logo15
logo11
logo21
logo
logo24
logo23
logo13
kaloria