Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O firmie Oferta Portfolio Kontakt

Oferta

W obecnych czasach nie wystarczy aby firma miała dobre produkty za przystępna cene. Aby istniec musi miec swoj styl i charakter, tak zeby Klienci kupujac dany produkt, wiedzieli, ze to wlasnie to. Obecnie jest wiele firm na rynku podobnych do twojej. Co zrobic aby klient przyszedl do ciebie? dobry produkt? NA PEWNO... Lecz pierw musi do ciebie trafią.
Najważniejsze jest PIERWSZE WRAŻENIE.

My pomożemy stworzyć twojej firmie styl i charakter - przygotujemy pełna wizualizację.

REKLAMA

Projektujemy:
znaki firmowe (logotypy), ulotki, wizytówki, plakaty, prospekty, teczki ofertowe, reklamy prasowe, szyldy, tablice reklamowe itd.

Produkujemy:
Przygotowujemy do wszelkiego rodzaju druku zgodnie z wymogami:

druk mało i wielkoformatowy, zarówno nisko jak i wysoko nakładowy: wizytówki, ulotki, papiery firmowe, pocztówki, plakaty, banery, siatki mesh, folie różnego typu (samoprzylepne, samochodowe, okienne OWV i do podswietleń).

Inne nośniki reklamy: gadżety (długopisy, zapalniczki, smycze), upominki, identyfikatory oraz inne materiały promocyjne.

Nośniki reklamy zewnętrznej: szyldy, tablice reklamowe, bilboardy, banery, reklama na pojazdach, kasetony LED, litery i formy 3D ze styroduru

PUBLIC RELATIONS

Analizujemy:
sytuację, oraz bezposrednie otoczenie firm i przedsiąbiorstw w celu odnalezienia, w którym miejscu się znajduje.

Pracujemy nad tym aby nasze działania przyniosły pozytywny wizerunek firmy wsród stale zmieniajacego się otoczenia firmy, które nie jest wyreżyserowanym spektaklem lecz wciaż dynamicznie zmieniajaca się rzeczywistoscia.
PR naszym zdaniem to analiza, decyzja i działanie, które w zależnosci od sytuacji firmy może być skrajnie rózne, ale zawsze na finiszu widnieje jeden cel...
Pozytywny wizerunek i zaistnienie w swiadomosci otoczenia danego klienta.

 

Media Markt D�wigi
Copyright © 2011 all - media projekt i wykonanie: kbilinski.pl